30 Nisan 2013

Trident Müşteri Temsilcisinin İlgisizliği!

2011 in 6. ayında Trident cep telefonu aldım. 6 veya 7 kere telefon arıza yaptı bu durumu İstanbul merkeze ve Ankarada ki servise telefondan randuman alamadığımı ve ücretimin iadesini veya değişimin olmasını ilettim ama İstanbul merkezdeki müşteri temsilcisi robotlaşmış olarak bana kabaca konuşmalar ve hakaret edercesine cevaplar verdi .

Sonra ben yetkili birisini zorda olarak karşımda buldum ama bulmaz olaydım o ondan daha kötü birisi çıktı.Hepsi satana kadar sana iyiler sattıktan sonrası malum. ben onlardan ücretimin iadesini veya değişimin yapılmasını istiyorum. bir dahada Trident marka herhangi bir şey almayacağım.

Ömer 307 Okunma

Cevaplar

  • Ömer20 Aralık 2013

    TRİDENT tarafından arandığım doğrudur.ancak ben halen isteğimde kararlıyım.ücretimin i a d e s i n i sizlerden talep ediyorum. gereğinin yapılmasını sayın TRİDENT yetkililerinden ivedilikle bekliyorum.teşekkürler.

  • Trident Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle TRİDENT tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Kullanıcımız; Ömer Ç. ile konu hakkında Müşteri hizmetleri Genel müdürlüğümüzden görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Trident Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön