22 Nisan 2013

Trident Müşteri Memnuniyetsizliği!

Ben 01/10/12 tarihinde Trident A1000 cep telefonu aldım. telefon bozuk çıktı defalarca derdimi anlatmaya çalıştım ama olmadı telefon bozuk dedim kabul etmediler. aldığım günden beri mağdurum tüketici mahkemesine başvurdum onların yönlendirdiği bilirkişide telefona aktif dedi.

Şu an telefon yine bozuk telefon arada kapanıyor görüşme yapıyorum 5-10 dakika görüşüp kapattığımda telefon kapanıyor. telefon açılmıyor. ancak bataryayı çıkarıp takınca telefon açılıyor. böyle bir şey olabilir mi herkes sesimin uzaktan geldiğini net duyamadıklarını söylüyorlar. bazen arama bile yapmıyor. kısacası hala bozuk. çok mağdurum ne yapacağımı bilemiyorum.

Şermin 165 Okunma

Cevaplar

  • Şermin 01 Aralık 2013

    arkadaşlar benimle kimse irtibata geçmemiştir ben kendileriyle her ne kadar irtibata geçip memnuniyetsizliğimi dile getirmek istediysem beni genel müdür ile hiç kimse görüştürmedi.bırak memnuniyeti dikkate bile almadılar.açık ve net kimse arayıp bilgilendirme yapmadı.

  • Trident Temsilcisi26 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle TRİDENT tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Kullanıcımız; Şermin Başbuğ ile konu hakkında Müşteri hizmetleri Genel müdürlüğümüzden görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Trident Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön