Trident Kusurlu Ürünle İlgilenmiyor!

Ragıp G. |

Trident e5 marka cep telefonu aldım,faturası kolide dendi,ödemesini yaptım, daha sonra koliyi açtım,telefonun kolide olduğunu ama faturasının ve garanti belgesinin olmadığını, telefonun ayıplı olduğunu görüp firmaya iade etmek istediğimi bildirdim.

Değişim yapabileceklerini söylediler,fabrikasına gittim değişim yaptılar, ısrar etmeme rağmen fatura vermediler. Bu firmanın ciddi olmadığına inanarak, yasal yollardan hakkımı aramaya karar verdim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ragıp G.
  26 Kasım
  17:11

  Tüketici Hakem Heyetinin duyarlılığı sayesinde trident cep telefonunu iade edip paramı aldım, kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, iyi ki varlar, iyi ki kurulmuşlar.

 • 26 Kasım
  12:05

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle TRİDENT tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Kullanıcımız; Ragıp G. ile konu hakkında Müşteri hizmetleri Genel müdürlüğümüzden görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Saygılarımızla,

  Trident Çağrı Merkezi

 • Ragıp G.
  22 Temmuz
  12:02

  Trident üreticisi olan evşin elektronik firmasının şikayetlerimize bu kadar duyarsız olması ve halen piyasada satış yapıyor olması düşündürücüdür.

 • Ragıp G.
  20 Temmuz
  19:48

  bundan böyle internetten bir ürün alacak olursam, mutlaka şikayetvar sitesindeki şikayetleri okumadan hiçbir firmayla alışveriş yapmam, keşke şikayetvar sitesini daha erken keşvetseydim.

 • Ragıp G.
  20 Temmuz
  19:42

  trident (evşin elektronik) firmasının kurumsal ciddiyetten uzak olduğu inancımı değiştirecek hiçbir girişimde bulunulmadı, bu ürüne ödediğim 200 tl benim için önemli, Tüketici hakem heyeti konuyla ilgilenmekte, bir sonuç çıkmazsa mahkemede hakkımı aramayı sürdüreceğim.

 • Ragıp G.
  20 Temmuz
  19:36

  personel tavır ve davranışı dışında firmanın sorumluluk anlayışından kesinlikle memnun değilim