01 Nisan 2014

Trident Kusurlu Cihazın Değişimini Yapmıyor.

T66 modeli telefon tarafımızdan 2013 temmuz ayında alınmıştır. 4 kez (Trident)Ankara'dan İstanbul'a inceleme/onarım amacıyla gönderilmiştir. Bu telefon alındığı tarihten itibaren hiç kullanılamamıştır. Üstelik telefon bizde durduğundan daha uzun süre Trident'te kalmıştır. Hatta ilk müracaatta Ankara Trident'e verdikten sonra bize geri dönmesi 55 gün, neredeyse iki ay sürmüştür.

Değişim talebimize olumlu cevap verilmemiş, onarım yapıldığı söylenmiş, buna rağmen her seferinde problemle ya da yeni problemle telefon tarafımıza gönderilmiştir. Yani şu ana kadar hiç kullanamadığımız telefon 4.kez Trident'te durmakta ve şu an problemden dolayı masraf talep edilmektedir. Kusurlu telefonu değiştirin.

Burak 626 Okunma

Cevaplar

  • Burak 14 Nisan 2014

    Ücret ödemeyeceğimizi belirttiğimiz cihazı tamir etmeden geri göndermişler. Alındığı günden beri kullanılmamış telefon şu an arızalı olarak geri döndü. Bu cihazın arızaları için tam 4 defa servise gidip geldik. Para ve zamanımızı harcadık. Sinirlerimiz bozuldu. Aslında en önemli kaybımız zaman ve telafisi yok. Telefon her dönüşünde arızalı geldi. Muhtemelen en baştaki problemi hala mevcut. Belki de, muhtemelen yasal sorumluluktan kurtulmak için değişik arıza/problem vs. bildirdiler.Telefon her halükarda 4 defa gitti geldi, 9 ayın 5-6 ayını serviste geçirdi. En baştan itibaren kullanılamadı. Garantiden faydalanmak ise yukarıdaki sebeplerden ötürü imkansız hale getirilmekte.(Muhtemelen daha birkaç kez daha servise gidecek ki yasal hak doğsun, yorulduk ve bıktık.) Güvenimiz sıfıra inmiştir. Müşteri ilişkileri ve satış sonrası hizmetleri ise aksaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön