Trident Hediye Kontörü Göndermedi.

Ahmetsuat G. |

Bundan 5 ay önce hangi kanal olduğunu hatırlamadığım kanaldan Trident e8 cep telefonu aldım , ancak aldığım günden beride randımanlı çalışmadığından 2 sefer servisine gönderdim. Her gönderdiğimde ise telefonla birlikte söz verilen 100 tl kontörü göndermediklerini belirtim. Halada bu telefona vadedilen kontörler gelmedi.

Bana gelen telefonun kargosunun üzerinde gönderen Evsin elektronik diye yazıyor. Adresi de Trident fabrikasının adresi reklamlarda vaad edilip göndermedi. Bu suçtur. Sizin aracılığınızla Cumhuriyet Savcılarına suç duyurusunda bulunuyorum.

Etiketler :

İşletim Sistemi Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  12:55

  KONTÖR SATIŞ DESTEK KAMPANYASI OLARAK ÜRÜN TANITIMI YAPILAN KANALLAR TARAFINDAN GÖNDERİLMEKTEDİR .ÜRÜN DAĞITIMI SIRASINDA FİRMAMIZA AİT BİLGİLER YER ALMIŞ OLABİLİR FAKAT KULLANICILARIMIZDAN KONTÖR ŞİKAYETİ İLE ALAKALI SERVİSİMİZE YAPILAN GERİ DÖNÜŞLERDE SİPARİŞ BİLGİLERİ ALINARAK DAĞITIMI YAPILAN FİRMALARA BİLDİRİLMEKTE VE BU FİRMALAR TARAFINDAN SİZLERE GERİ DÖNÜŞ SAĞLANMAKTADIR. ŞİKAYETİNİZ ÜZERİNE BİLGİLERİNİZ ALINMIŞTIR VE ÜRÜN DAĞITIMI YAPILAN FİRMAYA BİLGİLERİNİZ AKTARILACAKTIR.
  TRİDENT ÜRÜNÜNÜZDEKİ ŞİKAYETLERİNİZ İLE ALAKALI 0850 460 0666 NUMARALI HATTIMIZDAN YADA WWW.TRİDENT.COM.TR İNTERNET SİTEMİZDE "İLWETİŞİM" BÖLÜMÜNE İLETEBİLİRSİNİZ

  Saygılarımızla,


  Trident Çağrı Merkezi