03 Mayıs 2013

Trident Ekranda Oluşan Sıvı!

Trident marka cep telefonumun ekranındaki kendiliğinden oluşan sıvı nedeniyle en son 10 gün olmak üzere 4 defa Trident Istanbul firmasına yolladım. garantisi devam ettiğinden ilkinde ücretsiz olarak 2. sinde ücretli olarak 3. sunde de ücretli ödediğimin garantisi diyerek ücretsiz olmak üzere aynı sorundan dolayı 4 kez firmaya yolladım.

1. 5 ila 2 ayda bir 55 tl borcunuz var ama size indirim yaptık 30 tl ye yapalım mı denmekte, ve sorun kesin çözülür mü bir daha olmaz mı dediğimde biz bilemeyiz olursa yine para talep ederiz denmekte.

Süleyman 153 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 22 Kasım 2013

    cihazı satana kadar hepsi arkadaşlar. haaala tv lerde bangır bangır baarıyolar illa alın kullanın diye. allah hesabını sorsun ne diim.

  • Trident Temsilcisi22 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili garanti koşullarının detaylarını garanti belgelerimizde bulabilirsiniz. Garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olmaktadır, ve cihazlar garanti dışı bırakılmaktadır. Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım, ya da işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda, ürünün tüketici tarafından kullanma kılavuzu ve el kitaplarında yazılı talimatlara aykırı olarak yanlış ve kötü kullanılması , ihmal, hatalı taşınması, neme ve ıslaklığa, aşırı sıcak veya soğuk çevre şartlarda maruz bırakılması veya bu şartların ani değişikliklerine, çürümeye, oksitlenmeye, izinsiz tadilatlara, bağlantılara tabi tutulması, ürünün firmamızca yetki verilmemiş kişiler tarafından açılması ve onarılması, ihmal, kaza, bozma, yetkili servislerimiz dışında yapılan uygun olmayan montaj ve bağlantılar, doğal afetler, yangın, elektrik voltajındaki düzensizlikler veya buna benzer sebepler, besin veya sıvı maddelerinin ürün üzerine dökülmesi, kimyevi maddelere maruz bırakılması veya Trident 'in sorumluluğu dışındaki haller Ürünün seri numarası, aksesuar tarih kodu veya Imeı numarasının çıkarılması Hücresel telefon şebekesindeki bir arızanın ürüne zarar vermesi Ürünün Trident tarafından imal ve temin edilmemiş bir aksesuara yetkili servisler dışında bağlanması veya birlikte kullanılması ya da amacı dışında kullanılması neticesinde hasar oluşması Hücresel telefon şebekesinin parametrelerinde yapılan değişiklikler neticesinde ürün yazılımının güçlendirilmesinin gerekmesi veya Trident Komunikasyon A.Ş tarafından Trident ürünlerini tamir etmek üzere yetki verilmemiş bir tamirhane vs.nin üründe arızaya sebep olması Saygılarımızla, Tridenr Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön