06 Eylül 2013

Trident 'den İade İstiyorum!

Trident telefon geldi ama fatura gelmedi. Kutuyu açtım hafıza kartı ve kontör yoktu. Bana satış yapan 02127054444 telefonu aradım , bana biz firmalar adına satış yapan firmayız dediler. Sonra Evsin Elektroniği aradım biz satış yapmadık dediler ve sonra Kudret Aktan- Aksay Pazarlamayı aradım onlarda başından savsakladılar, hala cevap alamadım.

Tekrar siparişi verdiğim telefon numarası olan 02127054444' u aradım, bakacağız satış yaptığımız firmayı tespit edeceğiz gibi cevaplar veriyorlar. Telefonu iade etmek istiyorum , ama muhatap bulamıyorum. Ne oluyor anlamış değilim. İade etmek ve yardımcı olmanızı istiyorum. Evsin Elektronik ve Aksay Pazarlama dağıtım firmaları ve 0212705444.

Osman 1.505 Okunma

Cevaplar

  • Trident Temsilcisi20 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle TRİDENT tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Kullanıcımız; Osman Özdemir ile konu hakkında Müşteri hizmetleri Genel müdürlüğümüzden görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Trident Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön