Trgreencard.com Greencard Başvuru Sorunu!

Serkan K. |

Gelen telefon; yaptığım Greencard başvurusunun kabul edildiğini söylüyor ama yalan, yeniden başvuru için danışmanlık verecekmiş. Birde greencard dağıtımı resmi yetkili olduğunu söylüyor, daha nasıl yanıltma süsleyecek yazık.
Ben greencard başvurusu yapmıştım ama telefonum adresim sizin elinize nereden geçti? T.C. Kimlik No. dahil bilgilerimi nereden biliyorsunuz, devlet yok ki sizin gibi firmalara dur desin. Bunların hepsi yanıltmanın bir boyutu. O 40 liralarla kim bilir ne kadar kazandınız, o paralar nasıl boğazınızdan geçiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  01 Aralık
  11:20

  Ben TR Greencarda internet üzerinden başvuru yapmamıştım, ingilizce bildiğim için aracı firmaya ihtiyaç duymuyorum ve benim başvurum direkt dvlottery sitesindendi. Fakat kişisel bilgilerimi nasıl aldınız onu bilemiyorum. Sonuçta 40 TL benden gitmiş oldu, ama ben benden gidene değil, bu şekilde toplamda herkesten sizin aldığınız paraya üzülüyorum. İngilizce bilmeyen birisine yapacağınız danışmanlıktan dolayı giden para olsaydı helal olsun derdim fakat yanıltma ile giden para olduğundan helal olsun demiyorum.

 • 01 Aralık
  10:42

  Sayın Adayımız,
  Görüşme içerisinde bu net bir şekilde belirtilmektedir. Sizin hakkınız olan 1 yıllık ücretsiz başvuru yapılmasıdır. Adaylarımızı yanıltıcı yada aldatıcı bir ifade kullanılması imkansız ve şirket olarak izin verilmeyen bir durumdur
  Bütün öneri ve şikayetleriniz için 0212 96311166 numaralı hattan destek alabilirsiniz

 • Serkan K.
  30 Kasım
  19:24

  O zaman bunu telefon gorusmesinde net ifade etmeniz gerekliydi, sizin greencard kazandiniz ifadesi gercek disi bir ifadedir, bundan sonraki aryacaginiz kisilerde bunu net ifade edinki benim gibi kisiler aldanmasin.

 • 30 Kasım
  17:11

  Sayın Adayımız,
  Tr Green Card internet üzerinden bizlere ulaşan adaylara green card hizmeti veren danışmanlık firmasıdır. Green Card konusunda bizlere ulaşan adayların başvurularının doğruluğu kontrol sağladıktan sonra başvuru formu yollanıyor ödemiş olduğunuz 39 tl adaya göden kargo, geri gelen kargo, ve başvuru formu basım bedelidir Tr Green Card başvurulardan ilk yıl bedel istememektedir.