28 Şubat 2017
Yorum Yap
#7917535

Trgreencard Mağduriyetin Böylesi!

Beni bugün Trgreencard'dan M*** adında biri aradı. Seçilmiş kişi olduğumu daha önce başvurum olduğunu ve şu an yeniden şansımı denemem gerektiğini bir form geleceğini ve tüm başvuru işlemlerinin bedelinin 49 TL olacağını söyledi. Adresime kadar biliyordu. Ben de boş bulundum tamam dedim ancak sonra düşündüm. Benim Greencard'a hiç aracı bir kurumla başvurum olmamıştı. Bu işlemi yıllar önce USA'nın resmi sitesi Dvlottary'den ücretsiz denemiştim sonra da unutmuşum.


Bana kurumunuzdan herhangi bir kargo gönderilmesini istemiyorum şayet yollandı ise kargo şirketinizi arayıp teslimatı geri çekmenizi talep ediyorum. Olur da kargo gelirse teslim almayacağım. Benim kayıtlarıma ve kişisel bilgilerime nereden ulaştıysanız da silmenizi talep ediyorum aksi halde gerekli mercilere başvurarak sizi şikayet edeceğim. .

Damla Damla 15.808 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Trgreencard Temsilcisi02 Mart 2017

    Sayın Adayımız, Green Card işlemleriniz ile yaptığınız başvurunuz sonucunda Green Card danışmanlarımız tarafından sizlerle görüşme sağlanmış sizin talebiniz sonucunda kargo çıkışı yapılmış sonra istemediğinizi belirttiğiniz için işlemleriniz geri iptal edilmiştir. Konu ile ilgili olarak sizlere 3 (üç ) kez ulaşılmaya çalışılmış yalnız sonuç alınamamıştır. Herhangi bir geri dönüşte olmamıştır. Tr Green Card Türkiye'nin en çok tercih edilen ve en çok başvuru alan danışmanlık firması olarak her yıl onbinlerce kişiye aday memnuniyeti ve bilgi güvenliği konusuna önem vermekte olup söz konusu talep öneri ve şikayetleriniz için www.trgreencard.com/iletisim adresinden bizlere ulaşabilir hızlı ve kesin çözüm bulabilirsiniz. Tr Green Card Ailesi

Ziyaretçi Yorumları