14 Ağustos 2014

Trendyol.com'dan Aldığım Parfüm Orijinal Değil

%100 orjinallik garantisiyle Trendyol'dan aldığım 21172842 sipariş numaralı parfümüm sahte çıkmıştır. Senelerdir kullandığım parfümümün hem kokusu çok farklıdır, hem de sıktıktan 10 dakika sonra üzerimde parfümden eser kalmamıştır.


Müşteri hizmetlerinin deyimiyle yapılması gereken orijinallik testi benim sorumluluğum altında değildir, bunun sorumluluğunu %100 orijinallik garantisi veren Trendyol taşımalıdır. Senelerdir büyük bir memnuniyetle alışveriş yaptığım Trendyol'a iade almaması konusunda bu tavrını yakıştıramadım.İadesi için gerekli her yola başvuracağım.

Zeynep 920 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep01 Eylül 2014

    Trendyol şikayetim üzerine dedikleri gibi benimle irtibata geçmiştir ancak maalesef tam bir hayal kırıklığı.Dedikleri üzerine parfümü orjinallik testine yollamaları için gönderdim ancak 15 gün sonra bana test raporu diye parfümü satan kozmetikçini A4 kâğıdına ürün ithaldir şeklindeki düz yazısını gönderdiler.Bu kadar zahmete girmelerine gerek yoktu bu yazıyı ben de kendılerıne yazıp gönderebilirdim.Şu saatten sonra Trendyola olan bütün güvenim sona ermiştir.Senelerdir güvenle alışveriş yaptığım siteden bir daha asla alışveriş yapmayacağım.Size tavsiyem parfüm alırken bu yazıyı okuyup iki kez düşünün derim..

  • Trendyol.com Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Sayın Zeynep Ö.'in şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol.com Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Sayın Zeynep Ö.'in şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön