15 Şubat 2013

Trendyol.com Yanlış Ürün Gönderdi!

Trandyol.com'dan almış olduğum ürün yerine yanlış ürün gönderildi. Derhal ürünü değiştirmeleri için taraflarına gönderdim 14 şubatta teslim aldıkları halde bir bilgilendirme maili dahi atmıyorlar bu da yetmezmiş gibi sürecin 10 gün süreceğini belirtiyorlar.

Seda 99 Okunma

Cevaplar

  • Seda15 Şubat 2013

    daha dün teslim aldığınız ürünü tedarik çabasına hiç girmeden iade etmek kolay sanırım hiçbir hizmetinizden memnun değilim böyle müşteri memnuniyeti olmaz hem yanlış ürün gönderiyorsunuz hem de sormadan ürünümü iptal ediyorsunuz.yaptığınız bu hataları hediye çekiyle kapatabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz çözüm yolunuz da o yani iptal edip çek vermek,biraz profesyonel olun 2 parça ürünü gönderemiyorsanız da bu işleri bırakın 24 ocaktan beri bir sipariş sağlanamaz mı ya ödemeyi anında almayı biliyorsunuz ama resmen bunca insanın parasını işletiyorsunuz.bu sitede sizinle ilgili bir sürü şikayet okudum hiç mi tedarik edemiyorsunuz okuduklarımdan bu kanıya vardım.tedarik edemediğiniz ürünü satışa da sunmayın o zaman ayrıca benim muhattabım tedarikçi firmalar değil sizsiniz banane tedarikçiden yani ona göre çalışın böyle giderse çok fazla müşteri kaybediceksiniz.

  • Trendyol.com Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Seda A.'nın şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için, E-mail kanalıyla iletişim bilgilerini almak için temasa geçilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön