19 Şubat 2016

Trendyol.com Ürünlerimi Göndermiyor!

08.02.2016 tarihli 33863*** No. 'lu siparişim üzerinden 10 gün geçmesine rağmen halen tedarik aşamasında bekletiliyor. Trendyol tarafından bugün gönderilen mailde, ürünlerimin -süre belirtmeksizin- ellerinde olmayan sebeplerden gönderilemeyeceğini yazmışlar. Taahhüt ettiğiniz sürede temin edip kargoya veremeyeceğiniz ürünleri neden satışa sunuyorsunuz? Profesyonellikten uzak bu tutumunuzun bedelini müşteriye ödetiyorsunuz? Ayrıca, 337816*** No. 'lu 06.02.2016 tarihli siparişimi de üzerinden 12 gün geçmesine rağmen tedarik aşamasında bekletiyorsunuz. Madem belirttiğiniz sürede tedarik edemeyeceksiniz, o vakit satışa sunmayın. Trendyol.com'a olan güvenim tamamıyla sarsıldı. Her iki siparişimi de derhal kargoya verin, aksi halde tüketici haklarına başvurup gerekeni yapacağım.

Emel 253 Okunma

Cevaplar

 • Emel24 Şubat 2016

  06.02.2016 tarihinde sipariş ettiğim ürünler, 22.02.2016 tarihinde elime ulaştı. 16 gün beklemek zorunda kaldım ve bunu göz önünde bulundurarak bir daha kesinlikle Trendyol.com'dan alışveriş yapmayacağım.

 • Emel19 Şubat 2016

  Telefon ettiğinizde o an çalışıyor olmam dolayısıyla telefona cevap verememiş olmam, sizin "biz nasılsa aradık" mantığıyla yaklaşıp sorunu çözdüğünüz anlamına gelmez. Bir kere aramakla sorun çözülmüş olunmuyor. Mağdur ettiğiniz müşteriyi, buraya yazmasına gerek bırakmadan, sizin kendiliğinizden -ulaşana kadar- arayıp durumu izah etmeniz gerekir. Müşterinin buraya yazması sonucu bir kere arayıp, ulaşamayınca kendinizi görevinizi yapmış saymanız gerçekten anlaşılmaz. Ürünlerimi hemen gönderin, bu yaptığınız yasal değil.

 • Trendyol.com Temsilcisi19 Şubat 2016

  Sayın Emel E 'nin şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Trendyol.com Temsilcisi19 Şubat 2016

  Sayın Emel E 'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Emel18 Şubat 2016

  Ürünlerim elime geçtikten sonra trendyol ile olan tüm bağımı koparıp, bir daha asla sitenizden alışveriş yapmayacağım. Müşteriden haddinden fazla anlayış beklemeye ve bu kadar bekletmeye hakkınız yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön