28 Eylül 2015

Trendyol.com Kredi Kartı Bilgilerim Kaydedilmiş

19 Haziran'da telefonuma gelen bir mesajla Trendyol.com'dan 81,97 TL tutarında alışveriş yapıldığını okudum. Daha önce ailemden biri kredi kartımı kullanarak bu siteden alışveriş yapmıştı. Birkaç hafta sonra tekrar sitede birikmiş puanlarını kullanarak alışveriş yapmak isteyince sayfa birden değişmiş ve benim kredi kartı bilgilerim çıkmış ekranda ve 'sipariş onaylandı' diye görünmüş. Tüm bunlar iki saniye içinde olmuş. Üstelik telefonuma her zaman gelen onay mesajı bu sefer gelmiyor. Yani otomatik olarak yapılıyor bu alışveriş. Güvenilir dediğimiz bu site benim kart bilgilerimi nasıl olur da bünyesinde kayıtlı tutabilir? Ne hakla puanları kullandırtmamak için benim bilgilerimi devreye sokar?

Seda 209 Okunma

Cevaplar

  • Seda29 Eylül 2015

    19 Haziran'da telefonuma gelen bir mesajla Trendyol.com'dan 81,97 TL tutarında alışveriş yapıldığını okudum. Daha önce ailemden biri kredi kartımı kullanarak buradan alışveriş yapmıştı. Birkaç hafta sonra tekrar sitede birikmiş puanlarını kullanarak alışveriş yapmak isteyince sayfa birden değişmiş ve benim kredi kartı bilgilerim çıkmış ekranda ve 'sipariş onaylandı' diye görünmüş. Tüm bunlar iki saniye içinde olmuş. Üstelik telefonuma her zaman gelen onay mesajı bu sefer gelmiyor. Yani otomatik olarak yapılıyor bu alışveriş. Güvenilir dediğimiz bu site benim kart bilgilerimi nasıl olur da bünyesinde kayıtlı tutabilir? Ne hakla puanları kullandırtmamak için benim bilgilerimi devreye sokar?

  • Trendyol.com Temsilcisi28 Eylül 2015

    Sayın Seda S'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön