03 Ocak 2015

Trendyol.com Hatalı Ürün Gönderdi

Trendyol.com' dan sürekli alışveriş yapmama rağmen son zamanlarda müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma göremedim. Verdiğim siparişler teslimat gününden daha sonra geliyor, gelen ürünler de sipariş verdiğim ürünler değil. Müşteri temsilcisiyle konuştuğumda ve yanlış gönderim yapıldığına dair uyarma yaptığımda başka bir siparişimde yine aynı hatayla karşılaşıyorum!


Sipariş noları: 2411***9 ve 2411*** olan Derimod Deri mağazasından aldığım 2 çanta da hatalı geldi; Hadi ilkinde barkodlama hatası yapıldı dendi renkleri farklıydı, 2.sinde daha özenli davranılması gerekirken bambaşka bir çantayla karşılaştım. Tekrar aradığımda hatanın D*** Deri dan kaynaklandığı söylendi. Ürünleri hediye verecektim, şimdi nerede?

Burçin 268 Okunma

Cevaplar

  • Burçin11 Ocak 2015

    Trendyoldan severek alışveriş yapıyordum ama yaşanan bir olumsuzlukta Trendyolun şikayetimi dikkate almadığını görmüş olmak beni çok üzdü. Ben Trendyolun dikkatsizliğinden kaynaklanan bir mağduriyet yaşadım. Hediye olarak seçtiğim ürünleri veremediğim gibi bir de üstüne yeniden zaman ve maddiyat harcamak durumunda kaldım. Trendyol şikayetime istinaden beni arayıp görüşmek için uygun olduğum saati sordu. Bunun üzerine belirttiğim saatte ve daha sonrasında da aranmadım. Ben Trendyolu çalışma saatleri içinde aradığım zaman da telefonuma cevap verilmedi.Bana para iadesi yapılacak olduğunu bir maille ilettiler fakat benim arzum para iadesi değil yanlış gönderilen ürünlerimin doğrularının gelmesiydi. Bu ilgisizlikten dolayı bir daha Trendyol dan alışveriş yapacağımı sanmıyorum!

  • Trendyol.com Temsilcisi05 Ocak 2015

    Sayın Burçin Ç'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön