12 Kasım 2014

Trendyol.com Gönderilemeyen Sonrasında İadesi Yapılmayan Ürün

Trendyol.com tamamen acemice idare edilen, kesinlikle profesyonellikle alakası olmayan bir şirketmiş. Ürünümü bir ay gönderemediler. Her gün mail atmama rağmen hep aynı (standart) cevabı verdiler. En sonunda ben pes ettim.

Ürünün iptalini ve paramın iadesini istedim ama tabii ki onun için de bir haftadır bekliyorum. Üstelik yine her gün sormama rağmen yine aynı cevabı alıyorum. Hiçbir yetkili dönüşü de alamadım. İşte kendileri müşteri memnuniyetiyle bu kadar alakalı. Ben bir daha asla oradan alışveriş yapmam.

Merve 276 Okunma

Cevaplar

  • Merve12 Kasım 2014

    Verdiğiniz cevaba gülmekten kendimi alamadım. Bir ay boyunca her gün ilettiğim şikayetime asla dönmeyen firmanız, şikauet sitesi üzerinden yazınca sadece bir kere dönüş yaptı. Müsait olmadığım için açamadım. Geri döndüm hiçbir çağrı merkezinde duymadığım öğle tatilinde olduğunuzu öğrendim. Öğleden sonra geri dönüş bekledim ama tabii ki olmadı. Neyse en azından paramı iade etmişsiniz ben buna bile şükrediyorum. Bundan sonra firmanızla ilgili hiçbir alışverişim asla olmayacaktır.

  • Trendyol.com Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın Merve K.'in şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol.com Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın Merve K.'in şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön