12 Mayıs 2014

Trendyol.com Gecikmeli Teslimat ve Sorularıma Kaçamak Yanıt Veren İlgisiz Müşteri Temsilcileri

19228237 no’lu siparişim Trendyol tarafından belirtilen teslimat süresini 3 iş günü geçmiş bulunmaktadır. Gecikme sebebi olarak Trendyol'un ürünleri tedarik ettiği firmanın bir sistem güncellemesi içerisinde olduğu bu yüzden ürünlerin çıkışını gerçekleştiremediği bilgisini aldım. Bu bilgi tarafıma 08.05.2014 tarihinde verilmiş olup hangi tedarikçinin 4 gün boyunca sistem güncellemesi yaptığını merak etmiyor da değilim.

Verilen cevapların bu yönde olması, destek biriminize mail olarak yönelttiğim ürünümün akıbeti ve mağduriyetimin nasıl giderileceği konusundaki sorulara cevap alamayışım beni herkese açık bir platformda sizi yererek cevap vermenizi kolaylaştırmaya itti. Cevabınızı bekliyorum.

Tolga 356 Okunma

Cevaplar

  • Tolga'nın Teşekkür Mesajı12 Mayıs 2014

    Şikayetimden bir kaç saat sonra firma tarafından telefonla aranıp gerekli bilgilendirmeyi aldım. Öncelikle geciken ilgisini benden eksik etmediği için trendyol destek hattına teşekkürlerimi sunarım. Ayrıyeten firmaların müşterilerine güven sağlayarak satışlarının artması için oluşturduğu destek hatlarından zamanında alamadığımız geri dönüş ve bildirimleri, akıllıca oluşturulmuş halka açık bu platform sayesinde hızlı bir şekilde almamızı sağlayan sikayetvar.com yönetici ve çalışanlarına da saygılarımı sunarım.

  • Trendyol.com Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Sayın Tolga D 'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol.com Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Sayın Tolga D 'ın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön