04 Eylül 2015

Trendyol.com Eksik Ürün Gönderimi ve Para İade Edilmemesi

Trendyol.com firmasından 28935592 numaralı siparişten bir ürün eksik gelmiştir. Konuyla ilgili olarak 31.07.2015 tarihinde firmaya bilgi verilmiştir. Firma araştırıp geri dönüleceğini söylemelerine rağmen bilgi vermemiştir. Müşteri hizmetlerini ben aradığımda ise durumun araştırılıp dönüleceği bilgisi verilmiştir. Sistemde durumumla ilgili olarak kayıtın mevcut olduğunu söylemişlerdir. Üzerinden bir ay geçmesine rağmen ve hemen hemen her hafta aramama rağmen hiçbir şekilde ürünün para iadesi yapılmamıştır ve doğru dürüst bilgi verilmemiştir. İadeyi beklediğimi söylediğim zaman ise müşteri temsilcilerinin laubali tavırlarıyla karşılaşıyorum. Para iadesinin yapılmasını rica ediyorum.

Zülal 114 Okunma

Cevaplar

  • Zülal02 Ekim 2015

    şikayetvar.com olmasa bizimle ilgilen bir müşteri temsilciniz maalesef yok. Müşteri memnuniyeti geri bildirimlerle olur, bu memnuniyeti hak eden ise şikayetvar.com olmuştur. Teşekkürler şikayetvar.com.

  • Trendyol.com Temsilcisi30 Eylül 2015

    Sayın Zülal D'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek gerekli kontroller sağlanarak iade işlemi tamamlanmış ve yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön