07 Ağustos 2014

Trendyol.com Bana Kullanılmış Ürün Sattı!

17.12.2014 tarihinde aldığım çizmelerden biri ayağıma küçük geldi, Trenyol.com ise çizmeyi kullanmış olduğum bahanesiyle ürünün iadesini almadı. Müşteri hizmetlerini arayıp, durumu anlattığımda ürünü tekrar göndermemi söylediler.

Ürünü tekrar gönderdim ve tekrar ürünü kullandığımı bu nedenle geri alamayacaklarını bildirdiler. Ben de ürünün ayağıma gelmediğini bu nedenle kullanma ihtimalimin olmadığını söyledim. Demek ki bana kullanılmış ürün sattınız, dedim. Cevap yok.

Sonunda hakkımı aramak için Tüketici Haklarına başvurdum. Heyet ile görüşüp sonuç almam bu tarihe kadar sürdü. Heyet kararına göre bu gün ürünü firmaya geri gönderiyorum. Umarım paramı geri alırım.

Edibe 491 Okunma

Cevaplar

 • Edibe26 Ağustos 2014

  Trendyol, Tüketici Heyeti kararına rağmen ürünü bana geri kargoladı. Kararın fotokopisini içinden almışlar ancak ürünü faturası ile berarber tarafıma kargolamışlar. Sayın Trenyol yetkilileri siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Elinizde karar var ürünü iade alıp, ücreti geri ödemek yerine çizmeyi bana geri yolluyorsunuz. Ne biçim bir firmasınız siz? Anladım gitti!

 • Edibe13 Ağustos 2014

  Trendyol bana ürünü alıp almadıkları ya da ürünün yasal süre içerisindeki iade sürecinin başladığı ile ilgili herhangi bir dönüş yapmadı. Ürünü gönderdim ama, karara rağmen para iadesi alabilecek miyim onu bile bilmiyorum. Aman uzak durun... para iademi alır aslmaz hesabımı kapatıp bir daha asla TRENDYOL'dan alışveriş yapmayacağım. Berbat bir işletme!!

 • Edibe07 Ağustos 2014

  Az önce müşteri hizmetlerinden aradılar. Şikayetinim ile ilgileneceklerini dahi söylemeden, burada yazdıklarımı teyit etmek için sorular sordular. Üstüne kararın elimde olup olmadığını sordular. Evet cevabının ardından kararı istediler. Paketin içine eklediğimi söyledim. Yok müşteri hizmetleri birimine ayrıca e-posta gönderebilir miymişim. "Yeterince uğraştırdınız beni, firma içi iletişiminizle çözün sorununuzu. Benim daha fazla vaktimi yemeyin. Aylardır madur ettiniz beni." cevabına pek sevinmediler tabii...

 • Trendyol.com Temsilcisi07 Ağustos 2014

  Sayın Edibe Ö.'in şikayeti hakkında; Müşterimize almış olduğu ürün hakkında iade koşulları görüşülerek gerekli bilgi aktarılmıştır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli işlemler başlatılmıştır. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Trendyol.com Temsilcisi07 Ağustos 2014

  Sayın Edibe Ö.'in şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön