28 Şubat 2014

Trendyol.com 07.02.2014 Tarihindeki Siparişim Gönderilmiyor

07.02.2014 tarihinde vermiş olduğum 17726844 numaralı siparişim neredeyse üç haftadır tedarik edilemiyor. Yapılan açıklamalar hep aynı. Bekleyin, ya da iptal edin siparişi. Bu açıklamalar çözüm odaklı olmadığı gibi, güvensizliği, memnuniyetsizliği arttırıyor. Ben bir daha alışveriş yapmayacağım Trendyol.com adresinden.


Daha önceki iki siparişimde de benze şeyleri yaptılar. Ürünlerde sorun yaşandığı gerekçesi ile siparişlerim eksik geldi. Bunu müşteriye ileterek çözüm bulmuyorsunuz. Tedariği, müşteriyi mağdur noktasına düşürmeden sağladığınızda çözüme ulaşırsınız. On gündür sürekli uğraşıyorum. Aldığım yemek takımı çeyizimin. Bütün hevesimi kırdığınız için size ayrıca çok kızgınım..

Sedef 126 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol.com Temsilcisi28 Şubat 2014

    Sayın Sedef B.'nın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön