Trendyol.com Yapılmayan Para İadesi!

Taylan K. |

Bir ay önce bir jeans ve bir gömlek sipariş verdim, gönderilen kargoda sadece jeans çıktı gömlek tarafıma gönderilmedi. Defalarca kendilerine mail atmama rağmen beni oyalayıp durdular paramı iade etmelerini istiyorum böyle müşteri memnuniyeti olmaz yazıklar olsun insanları saf yerine koyuyorlar.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taylan K.
  25 Eylül
  00:47

  Bir buçuk aydır eksik gelen ürünün parasını trendyol hala iade etmedi bi kaç gün bekleyin diye diye birbuçuk ay geçti bu nasıl müşteri memnuniyeti bu nasıl bir firma resmen paranın üstüne yatmaya çalışılıyor paramı iade etmelerini talep ediyorum

 • 17 Eylül
  11:53

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 17 Eylül
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,