Trendyol.com Yanlış Ürün,Eksik Ürün ve Kargo Ücreti Sorunları.

Merve K. |

24.03.2016 tarihinde Accessorize butiğinden yapmış olduğum 3 siparişimin 3'ünde de sıkıntı yaşatabildikleri için öncelikle firmayı tebrik ederim 5**** numaralı siparişim yerine başkasının siparişi geldi 15-20 gün önce siparişi göndermeme rağmen asıl siparişim bana ulaşmadı. Her aradığımda bu konuyla ilgili dönüş yapılacağını söyleyip dönüş yapmadılar. 3**** numaralı siparişimde ürünleri eksik gönderdiler ve 3**** numaralı siparişimde kargo bedavayken ürünlerin tamamını değil de bir kısmını iade ettiğim için benden kargo ücreti aldılar. Bütün bu hatalarının üstüne az görüştüğüm H*** ismindeki müşteri temsilcisi, "e bizi niye aradınız? İstediğiniz yere şikayet edin" diyerek sabrımın son noktasına getirdiği için kendisini ayrıca tebrik ediyorum. O izin vermeseydi şikayette bulunamazdım.

Etiketler :

Kargo Ücreti Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve K.
  30 Nisan
  14:04

  tabi ki hiçbir dönüş yapmadılar.

 • 27 Nisan
  10:12

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,