Trendyol.com Yanlış Sipariş Gönderilmesi!

Buğrahan İ. |

14.01.2016 tarihinde 'g-shock' kampanyasından bir saat aldım. 26.01.2016 tarihinde saat elime ulaştı ama sipariş ettiğim saatten farklı bir saat göndermişler benimle dalga geçer gibi. Aynı gün ben yanlış siparişi tekrar firmaya kargoladım.

28.01.2016 tarihinde yanlış sipariş ulaşmış firmaya. 28 Ocak'tan bu zaman kadar benim mağduriyetim giderilmedi ve müşteri temsilcileriyle konuşmalarım sürekli beni geçiştirmeye yönelik konuşmalar gerçekleşti.

Bugün en son konuştuğumda tedarikçi firmadan siparişim yollanmış ve kargo sırasında hasar görmüş. Para iadesi istememe rağmen ücret iadesi yapacağız dediler. Ben sipariş ettiğim saatimi istiyorum diye belirttiğimde tedarikçi firma aynı saatten gönderemeyeceğini söylemiş Trendyol firmasına. Ben bu konuda mağduriyetimin giderilmesini istiyorum ve ayrıca benim haricimde oluşan aksaklıklar benim problemim değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buğrahan İ.
  06 Şubat
  02:46

  hiçbir aşamada bana bilgi vermediniz ki neyle ilgili bana bilgi vericeksiniz ya da mağduriyetimi gidericeksiniz?

 • 05 Şubat
  14:39

  Sayın B.Işık'ın şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200