25 Temmuz 2016

Trendyol.com Yanlış Marka ve Modelde Gözlük Gönderdi!

Trendyol.com'dan iki al bir öde kampanyasından iki gözlük siparişi verdim. Gözlüklerin biri yanlış model ve doğru marka kutusunun içinden yanlış marka gözlük geldi. Tedarik edilen firmadan kaynaklı böyle bir hata olamayacağı için Trendyol çalışanları tarafından yapıldı. Bu yanlış ve bu hatanın giderilmesi konusunda ısrarcı olmama rağmen yalnızca iade yapabiliriz denildi. Kendi hatalarını düzeltmek yerine sırf uğraşmamak için müşteriyi uğraştırıp durdular. Yanlış gelen gözlüğü kargoladım, şimdi de doğrusunu göndermek zorundayım tek çare iade imiş! Kendi hatalarının bedelini biz ödüyoruz? İnsaf!

Aysun 2.199 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol.com Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Trendyol.com Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön