Trendyol.com Yanlış Gelen Ürün!

Gökçe S. |

Trendyol.com'dan iki farklı zamanda aldığım ürünlerin ikisi de yanlış geldi. Önce erkek eşofman altı almıştım, kargo paketini açmadan arkadaşıma hediye edecektim. İçinden etek çıktı. Sonra babalar günü için Espirit marka erkek kol saati aldım, Guess marka kadın kol saati geldi ve benim babalar günü için aldığım bu ürünle ilgili mağduriyetimi gidermekle hiç ilgilenmeden daha pahalı olan yanlış ürünü geri göndermem için telaşa düştüler. Tabi ki ürünü aynı gün geri gönderdim fakat onlar doğru ürünü gönderebilmek için tedarikçi firma ile gerekli görüşmeleri yapmak yerine kolay yol olan para iadesi yapmayı seçtiler. Ürünün iadesini değil kendisini istediğimi ve hediye olması sebebiyle zor durumda kaldığımı ilettim. Ürünü 16.06.2016'da geri göndermeme rağmen ne para iadesi ne de bilgilendirme henüz yapılmadı. Ben de babalar gününde saate güvenerek hediye alamadığımla kaldım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökçe S.
  22 Haziran
  12:46

  Zaten sorunumu müşteri hizmetleri ile çözemediğim için buraya taşıdım, bana hala müşteri hizmetlerinin telefon numarasını iletiyorsunuz. Ürünün iadesi yerine aldığım doğru ürünün teslim edilmesini talep ediyorum. İlgilenirseniz sevinirim. Babalar günü geçti gidiyor ben hala 16-18 haziran teslimatı olan hediyemi veremedim.

 • 21 Haziran
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Yaşadığınız problem için çok üzgünüz, en kısa sürede size ulaşıp bilgi vereceğiz”.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,