Trendyol.com Ürünün Teslim Edilememesi...

İrem A. |

Trendyol'dan ayın başına aldığım ve çoktan elimde olması gereken ürün yanlış adrese gönderildi. Adres düzeltme istedim, tamam yönlendiriyoruz dediler, yine aynı yanlış adrese göndermişler. Telefonla zar zor ulaştım, canlı yardımdan onlarca kişiyle görüştüm sonuç 0. Ürünleri iade alıp parasını ödeyeceklermiş. Tek isteğim siparişimi doğru zamanda doğru adrese göndermeleriydi. Bir daha bu platformdan hiçbir şey almayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  17:05

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 16 Ağustos
  16:44

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,