Trendyol.com Ürünün Kargolanma Sürecinde Yaşanan Aksaklık Problemi!

Deniz D. |

24.10.2015 tarihinde siteden Bambi deri koleksiyonundan bir çizme aldım. Teslimat tarihi 30.10.2015 ve 06.11.2015 tarihi aralığındadır. Bugün çağrı merkezini aradığımda kargolanma sürecinin uzayacağı ve pazartesi günü gibi ürünün elime ulaşacağı söylendi. Bu tür aksaklıklar yaşanabilir tamam ama neden biz aradığımız zaman bunu öğreniyoruz? Bu bilgiler Trendyol.com tarafında alıcıya geçilmek zorunda değil midir? Bu şartlar altında güvenilirlik ilkesine çokta itaat etmediğinizi gözlemlemiş oldum. Sitenizden bir daha alışveriş yapmak konusunda kendimi telkin etmek zorunda kalacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  10:11

  Sayın Deniz D'nin şikayeti hakkında,

  Üyemizin şikayetvar.com aracılığı ile paylaşılan bilgileri ile eşleşen üyelik bilgisi tespit edilememiştir.

  Üyemizin şikayeti ile ilgili gerekli incelemelerin yapılabilmesi adına ilgili sipariş numarasının paylaşılmasını rica ederiz.

 • Deniz D.
  10 Kasım
  11:21

  Bu kadar komik ötesi bir durum olamaz. 24.10.2015 ten bu yana benim paramı kullanıyorsunuz. Birde utanmadan sıkılmadan bu kadar yüzsüzce bir durum pesssssssss dedirtti artık mail atma tenezzülünde bulunup ürün iptali gerçekleştirdik, paranız en kısa zamanda hesabınızda olacaktır diyorlar. Siz bu siteyi gerçekten kapatın. Böyle bir müşteri memnuniyeti politikası olamaz. Yaklaşık 18 gündür benim paramı kullanmaya utanmıyorsunuz. Yazıkkk gerçekten yazık