Trendyol.com Ürünün Gecikmesi.

Yasin A. |

Trendyol'dan 11.04.2016 tarihinde sipariş vermişim sipariş teslim tarihi 16.04.2016 ile 23.04.2016 tarihi gözüküyor bugün ayın 27'si ve hala sipariş kargoya verilmemiş gözüküyor. Sorunun kendilerin olmadığını söyleyip tedarikçi firmadan kaynaklandığını söylüyorlar yani sen Türkiye'nin önde gelen e ticaret sitelerinden birisin sen zaten siparişi alırken 1 hafta sonra teslimi yapıyorsan ve bunu da geciktiriyorsan sen kusura bakma önde gelen e ticaret sitesi olamamışın eğer madem böyle geç göndereceksiniz arayıp bilgi verebilirsiniz. Sizden sonra aynı kampanyayı başka sitelerde açtı oradan daha çabuk tedarik edebilirdik neyse ki bu bize ders oldu. Bundan sonraki alışverişimizde (Tabi bundan sonra buradan alışveriş yaparsak) bunları göz önünde bulundurmamız gerekecektir.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  12:29

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 27 Nisan
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,