21 Temmuz 2014

Trendyol.com Ürünlerim Teslim Edilmedi!

Son teslimat tarihi 17.07.2014 tarihli ürünlerim Trendyol.com tarafından hala gönderilmedi. Mesaj attım, cevaben tedarik edilmeye çalışılıyor denildi. Üzerinden 4 gün geçti hala hiç bir gelişme yok. Aldığım ürünler tatil içindi ve tatile çıkma zamanım geldi ürünler gelmedi.

Tüketiciyi yanıltıcı bir politika izleyen bu e-ticaret sitesini kınıyor, siparişlerimin ivedilikle gönderilmesi ya da siparişimin iptal edilerek para iadesi yapılmasını istiyorum. Kesinlikle bir daha bu siteden alışveriş etmeme ve tüm çevremi de bu yönde yönlendirme gayreti içerisinde olacağım.

Hilal 1.731 Okunma

Cevaplar

  • Hilal 21 Temmuz 2014

    mail yoluyla bana ulaşılmadı,toplantı da olmam dolayısıyla telefonu açamadım. Daha sonra ulaşmaya çalıştım müşteri temsilcisine bağlanmadı. Müşteri memnuniyetine önem verilmediği kanaatindeyim.

  • Trendyol.com Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Sayın Hilal Ö.'in şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için, E-mail kanalıyla iletişim bilgilerini almak için temasa geçilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol.com Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Sayın Hilal Ö.'in şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön