Trendyol.com Ürünlerim Kırık Geldi.

Zülfiye D. |

Yıllık izinde olmam dolayısıyla ayın beşinde gelen kargonu bugün almam ve şu an açıp kontrol etme fırsatı buldum baharatlık takımımın yarısı kırık her yeri çatlak içinde kahvaltı takımım da da tabak kırık. Her zaman alışveriş yaptığım firma ve hayal kırıklığına uğradım 350 TL'yi gecik alışveriş yaptım bu ay içerisinde fakat bu ürünlerin fiyatlarının iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zülfiye D.
  25 Eylül
  14:35

  Merhaba

  Donus için teşekkür ederim yalniz sadece altili baharatlik seti yazilmis iade edilen urune ben iki urun gönderdim bir digeri altili kahvalti takimidir bilginiz olsun

 • Zülfiye D.
  21 Eylül
  13:19

  şikayet ile ilgili sadece bir kez arama yaparak size ulasamadik diyorsunuz en tekrar aradığımda size ulaşamıyorum. ürünleri kargo ile dun 916278294968 gonderi kodu ile size gönderdim sipariş no... 40128275
  Bilginiz olsun
  Tesekkurler

 • 20 Eylül
  13:59

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 20 Eylül
  09:57

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

 • Zülfiye D.
  19 Eylül
  23:13

  Isterseniz hemen fotograflarini istediginuz mail adresine gonderebilirim