Trendyol.com Ürünler Belirlenen Zamanda Gelmiyor.

Mehmet G. |

04.11.2015 tarihinde sipariş verdim. Ürünün elime ulaşma süresi sistemde en geç 19.11.2015 olarak görünüyor. Siparişim belirlenen zamanda gelmedi. Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede ürünün elime ne zaman ulaşacağını sordum ancak belli değil kesin bir şey diyemem cevabını aldım. Zaten ürünü alırken zamana baktım 15 gün yazıyor bu bile çok ayrıca müşteri temsilcisinin belli değil demesinin ucu açık. Ben Trendyol gibi bir alışveriş sitesine yakıştıramadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet G.
  16 Haziran
  01:25

  Ya beni aramışlarda ozur dılemişlerde neyse ben trendyola yakıştırmadım. Elinde mal yoksa sipariş almayacaksın bu arada trendyol'dan aranmadım. Ben kendim aradım. Aramasam bana siparişimin iptal edildiği bilgisi bile verilmeyecek. Ki zaten bizi önemseyen yok sipariş zaten iptal edilmiş okuyanlara tavsiyem trendyol'dan alışveriş yapınca ürün gelir diye düşünmeyin.

 • Mehmet G.
  23 Kasım
  10:46

  Trendyol ınternet sitesinden 3 gömlek 1 pantolon 1 mont siparişi verdim. 20 gün sonra sistemden bakınca sadece 1 gömlek siparişimin kaldığını gördüm. Müşteri hizmetleriyle görüşünce ürün elimizde kalmadı Sizin paranızı göndereceğiz cevabını aldım. Tabi bu parada 10 güne kadar iade ediliyormuş. Bunun üzerine başka butikte olan siparişlerimi de iptal ettirdim (toplam300TL) . Aslında sitenin alışveriş yapmasına da gerek yok milletin parasını alıp 1 ay elinde tutmakda kazançlı bir iş. Trendyol u kaliteli bir site olarak biliyordum. Arkadaşlarıma tavsiye ederken bununla karşılaştım.

 • 20 Kasım
  10:11

  Sayın Mehmet G'nin şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti ile ilgili kayıtlı iletişim bilgileri üzerinden görüşme gerçekleştirilmiş ve özür dileklerimiz iletilmiştir.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200