Trendyol.com Ürün Teslimatını Geciktirdi!

Emrah B. |

11 Ekim tarihinde Trendyol.com'dan sipariş etmiş olduğum ve son teslimat tarihi 1 Kasım olan ürün henüz elime ulaşmadı. Web sayfasında "Siparişiniz alınmıştır. " yazısı ilk günkü gibi duruyor.

Bilgilendirme, müşteri memnuniyetini önemseme gibi bir eylemlerini göremedim. Daha önce de bir siparişimde, uzun bir süre bekledikten sonra telefonla arayıp, siparişin gecikme nedenini sormuştum.

Ürünün tedarik edilemeyeceğini ve siparişin iptal edileceğini söylemişlerdi. Trendyol'dan ricam; müşteri memnuniyetine, yazmış olduğunuz şikayet cevap yazıları ile değil, taahhütlerinizi zamanında yerine getirerek önem vermenizdir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah B.
  07 Kasım
  00:02

  İletişim bilgilerim günceldir. Şikayetimin altındaki cevap yazısını okuduğumda ilk olarak telefonumda cevaplayamadığım arama var mı diye kontrol ettim, ama herhangi bir arama göremedim.

 • 06 Kasım
  16:05

  Sayın Emrah Bun şikayeti hakkında;

  Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200