Trendyol.com Ürün Tedariği Yapamıyor!

Enes E. |

04/06 tarihinde aldığım 3 adet ürün tam 17 gün sonra kargoya verilmiştir. Oda Twitter üzerinden attığım Tweetler sonrasında kargoya verildi. Sürekli olarak ürün şuanda tedarikçi firmadan sağlanamadığını bu nedenle teslimatla ilgili net bir tarih veremeyeceklerini söylediler.

Bugün kargoya verdiklerinde ise ürünlerimden tekini iptal ederek kargoya verilmiş. Bunca zaman beklettikten sonra ürün iptali ile gönderimin manası nedir? Madem tedarik edemeyeceğiniz bir ürün idi neden satışa sunuyorsunuz?

Diğer e-ticaret sitelerinde hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Bundan sonrada Trendyol.com'u kullanmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes E.
  24 Haziran
  12:29

  Attığınız maile geri dönüş yapmama rağmen herhangi bir donüş olmamıştır. Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz diyorsunuz fakat buraya copy-paste yaparak müşteri memnuniyeti sağlanmaz. Sorunu çözmek için birşeyler yapmanız müşteri memnuniyetini arttıracaktır.

 • 22 Haziran
  10:42

  Sayın Enes E.'un şikayeti hakkında;

  Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için, E-mail kanalıyla iletişim bilgilerini almak için temasa geçilmiştir.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200