Trendyol.com Ürün İadesi Sağlansın.

Ecem T. |

Trendyol.com'dan sürekli alışveriş yaparım, ama daha önce hiç parfüm almamıştım. Alış veriş merkezlerinden aldığım parfümü Trendyol.com'da çok daha ucuza görünce almaya karar verdim Tom Ford 100 ml aldım 340 TL'ye. Parfüm zaten belirtilen teslim tarihinden 1 hafta geç geldi. Parfümü açtım kokusu zaten alışveriş merkezlerinden aldığımdan farklıydı ve hiç kalıcı değildi. Mağazadan aldığım parfümünün üreticisi Amerika, Trendyol.com'dan aldığım parfüm üreticisi İsviçre, üstelik pazarda satılan sahte parfümlerinde üreticisi aynı, ve bu bilgi sitede belirtilmemektedir. Parfümün iade etmek için gönderdim, bana analiz için 21 günlük süre olduğunu ama iadesi olmayacağını söylediler. Pardon bu analiz ne için? Evet sahteymiş diyip bana geri mi göndereceksiniz ürünü? Telefonda konuştuğum müşteri temsilcisi de çok saygısızdı. 300 TL için müşteri kaybetmeye değer mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ecem T.
  09 Mayıs
  10:09

  Bugün yine konuştum 21 günlük süreç geçti, seda Hanım talep oluşturulduğunu söyledi. Bu talep zaten 2 ay önce oluşmuştu bu bir oyalamadır hem ürün hem para onlarda, dolandırıcılık bu, ben trendyol'dan alışveriş yapsam 2 ay sonra ödesem bu firma bunu kabul etmez. Gün içerisinde iade gerçekleşmez ise hem tüketici haklarına başvuruyorum hem de mahkemeye veriyorum bu sorumsuz siteyi.

 • Ecem T.
  29 Nisan
  13:50

  Bilgi vereceğiz dediniz 2 hafta oldu, hem parfüm sizde hem para, bu kadar ilgisizlik olmaz.

 • 18 Nisan
  12:04

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

 • Ecem T.
  18 Nisan
  11:46

  Kokusu farklı ve kalıcı değil beğenmedim. Bu bir iade sebebidir.

 • Ecem T.
  18 Nisan
  11:36

  Bir daha ne trendyol'dan ne Modagram alışveriş yaparım. Sahte ürün satıp, ürünün arkasında duramayan aciz bir firma. Aynı parfümü göndereceklermiş, böyle saçma sapan çözümde olamaz. Paramın iadesini istiyorum. Bütün yasal haklarımımda kullanacağım.