Trendyol.com Ürün İadesi.

Melike P. |

Milla markasından bir ceket ve bir pantolon aldım. Fakat bedenen uymadılar. Şehir dışında olduğumdan iade süresini 2 gün ile kaçırmışım. (tüketici haklarında 1 ay diye biliyordum ki büyük firmalar 1 ay yapıyor) 15 günmüş. Para iadesi istemedim. Fakat başka bir ürün alma şansı istedim. İmkansız gibi ret yanıtı aldım. Kolaylıkla yapılabilir bir işlem üstelik sürekli güncelde olan milla markasından alışveriş yaptım çok kolay iade alınabilir. Ya da başka markadan da alışveriş yaptırabilirlerdi. Bana olmayan iki ürünle baş başa kaldım. Para kolay kazanılmıyor. Yüzlerce üyesi olan böylesine büyük bir firmanın müşterisine yardımcı olmasını beklerdim. Maalesef yardımcı olunmadı ve gayet rutin bir yanıt verildi. Ürünü iade etmek ve harcadığım tutarın hediye çeki olarak Trendyol.com hesabıma kayıt edilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melike P.
  15 Haziran
  10:01

  Tarafıma henüz bir geri bildirim yapılmadı.

 • 08 Haziran
  15:15

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 08 Haziran
  14:26

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,