Trendyol.com Ücretsiz Kargo Kampanyasından Kargo Ücreti Kesiyor!

Zeynep B. |

Trendyol.com'da 150 TL üzeri siparişler de ücretsiz kargo kampanyası var. Ben ürünlerimi aldığım zaman tutarı 150 TL'yi geçtiği için bu kampanyadan yararlandım. Daha sonra ürünlerden 1 tanesini beğenmeyerek geri yolladım fakat ürünün bedeli 99.90 TL olduğu halde bana 93 TL para ödemesi yapıldı.

Siparişlerime baktığım zaman sonradan bunu kargo bedeli olarak kestiklerini gördüm. Alırken kargo bedavaydı zaten e ticarette iade yaparken kargo alamazlar. Benden haksız yere kargo parası aldılar ve ürün bedelini eksik yatırdılar.
30580880 no.lu Siparişim

Etiketler :

Kargo Ücreti Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep B.
  26 Ekim
  16:16

  Zaten bir çözüm bulsanız şaşardım.

 • 26 Ekim
  11:35

  Sayın Zeynep P'nin şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek gerekli kontroller sağlanmış olup kampanyadan yararlanarak ödemediği kargo bedeli 'ürün beğenmeme' ile iade ettiği ürün nedeni ile kampanya dışında kalması sebebi ile yansıtmış olup ürün siparişi üyelerimizin insiyatifin de olup herhangi bir kusura tabi değildir, iade işlemi adına herhangi bir eksik ücret iadesi yapılmadığı tespit edilmiştir.

  Kargo bedeli iadenize ait olmamakla birlikte gönderim yapılan kargo kampanyalı butik alışverişinize aittir.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200