Trendyol.com Ücret İadesi Olmadı!

Şehnaz G. |

Bundan yaklaşık 2 hafta önce Trendyol'dan 2 adet giysi siparişi yaptım. Ancak gelen giysileri iade etmek istedim ve aynı gün iade prosedürlerine uygun olarak iade işlemini sağladım. Daha sonrasında ilgili firmadan iade malların kendilerine ulaştığına dair e-posta aldım. Bunda 1-2 gün sonra da iadenin yapıldığı bilgisi ve talep numarasının yazıldığı bir e-posta daha aldım.

Yaklaşık 1 haftayı geçkin süreye rağmen firma halen tutarı tarafıma iade etmemekle birlikte bankamla görüştüğümde kendilerine ulaşmış bir talep olmadığı bilgisini aldım. Trendyol müşteri hizmetlerini aradım ve iade makbuzunun tarafıma e-posta ile gönderilmesini istedim.

Yaklaşık 1 hafta geçmiş olmasına rağmen bu iade makbuz/dekontu da tarafıma iletilmedi. Firmadan paramı geri ödemedikleri için şikayetçiyim. 2-3 gün içerisinde tutar hesabıma yatmazsa suç duyurusunda bulunacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  15:36

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,