Trendyol.com Ücret İadesi Eksik Yattı.

Mümtaz Ç. |

Mayıs ayında bu siteden Hummel kampanyası olduğu için alışveriş yaptım. Eşofman altı ve eşofman üstü ve başka ürünler aldım. Ürünler elime geçtikten sonra yaklaşık iki hafta ürünleri kullandım. Eşofman üstünde kollarda aşırı pamuklanma eşofman altında ilmiklerin kaçmış olduğunu gördüm. Müşteri temsilcisi ile görüşerek ürün değişimi için analize gönderdim. 21 günlük inceleme süresini geçince aradım incelemenin bitmediğini söylediler. Defalarca aradım. Artık bir ayı geçince ürünlerin ücretinin iadesini istedim. Müşteri temsilcileri sorunu çözmemek için elinden geleni yaptılar. Sonunda ücret iadesi yapılacağını söylediler. Kredi kartımı kontrol ettim 139 TL'ye aldığım ürünü 101 TL yattığını 60 TL'ye aldığım ürüne 20 TL yattığını gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. Kampanya indiriminin kesildiğini söyledi. Kampanya indirimi 30 TL hiçbir kesinti olmadan ücret iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  08:31

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,