Trendyol.com Tommy Saat El Yıkarken Su Geçirdi.

Olgun B. |

Aldığım Tommy saat iki gün içinde su aldı. Güya su geçirmezmiş ve 50 metre imiş. Ne duşa girdim, ne havuza, ne denize el yıkama ile su alan saat yapmışlar. Fiyatı tam 480 civarı. Helal olsun Trendyol'a! Bozuk, defolu saat gönderdiniz. Geri yolladım ama 20 gün oldu geri dönen olmadı? Yazık bir daha alışveriş yapmam asla. Yıllardır müşterinizin. Yazık...

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  11:50

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 16 Eylül
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,