02 Temmuz 2015

Trendyol.com Teslimat Tarihinin Geçmesi!

28144839 numaralı siparişim PrettyMark markasının plansızlığı nedeniyle hala elime ulaşmadı. Son teslimat günü geçmesine rağmen bir bilgilendirme dahi yapılmadı. Bu sorunu aynı marka ile daha önce de yaşadım. Hala bir bilgilendirme alamıyorum ve siparişimi iptal etmek istiyorum. Böyle kurumsallıktan uzak bir firma ile bir daha çalışmayıp şikayet sürecini başlatacağım.

İpek 258 Okunma

Cevaplar

 • İpek 25 Temmuz 2015

  Ürünüm eksik olarak son teslim tarihinin ustunden 3 hafta geçtikten sonra teslim edildi. Ürünümün ya da paramın bir an önce iade edilmesini istiyorum. Çalışanları tarafından "biz sizi arayacağız" cümlesinin sıkça kurulup hiçbir sözü yerine getirmeyen bir firmasınız! Bir an önce geri dönüş sağlayın ya da reklamınızı en kotu şekilde yapıp tüketici haklarına kadar dava edeceğim.

 • İpek 03 Temmuz 2015

  Sadece Özür dileyerek Müşteri menuniyetini sağlamaya çalışan kurumsallıktan uzak firma. Çözüm süreçlerinizi gözden geçirin!

 • Trendyol.com Temsilcisi03 Temmuz 2015

  Sayın İpek D.'nın şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Trendyol.com Temsilcisi03 Temmuz 2015

  Sayın İpek D.'nın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön