06 Ağustos 2013

Trendyol.com Teslimat Tarihi Geçmesine Rağmen Ürünlerim Gelmedi!

14102351 nolu siparişimin son teslimat tarihi 01.08.2013 olmasına rağmen halen teslim edilmemiştir. Ürün tedarikçi firmadan temin edilmediyse elinizde yoksa niye kampanyalı ürünler arasında gösteriyorsunuz. Okuduğum diğer şikayetlerde de son zamanlarda geciken teslimatların fazla olduğunu gördüm.

Bizi mağdur etmeye haklarının olmadığını düşünüyorum. Ayrıca henüz elime ulaşmayan ürünlerimin parasını ödemek zorunda bırakılıyorum. Belki de ürünler hiç tarafıma ulaşmayacak ancak ben bedelini ödemiş olacağım. Bu durumda biz tüketicileri mağdur eden bir durumdur. Ayrıca ben 3 taksit yapmama rağmen kart bilgilerime baktığımda 7 taksit yapılmış. Bu durum firmadan mı bankadan mı kaynaklanmış bilemiyorum.

Selda 90 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol.com Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Sayın Selda S.'in şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön