Trendyol.com Tedarik Süreci Sorunu.

Gözde Nihan E. |

11 Mart 2016 tarihinde Soho Exclusive markasından 2 adet ayakkabı siparişi verdim. Fakat şu an 25 Mart ve dün akşam çağrı merkezi çalışanı tedarik sürecinin uzadığını ve teslimatın haftaya yani 28 - 29 Mart tarihleri arasında olabileceği söylenerek durumu iyice kriz haline getirmeyi başardılar. Online internet dedik güvendik ama müşteri bu kadar bekletilmez Twitter ve bütün sosyal mecralardan durumu bildirmeyi düşünüyorum. O ürünlerin yarın elimde olması gerekmektedir. Trendyol.com yetkilileri yeter artık.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gözde Nihan E.
  25 Mart
  14:52

  Beni hiç aramadınız ki? Telefon sürekli işim gereği elimde ve aramış olsanız görmüş olsam zaten geri dönüş sağlarım. Lütfen daha titiz bir inceleme ile iletişime geçebilir misiniz?

 • 25 Mart
  14:21

  Değerli müşterimiz,

  Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Tarafınıza, siparişinizde ve şikayetvar.com üzerinde belirttiğiniz 0 (553) 641 35 38 iletişim numaranızdan ulaşılamamıştır.
  Güncel iletişim numaranızı destek@trendyol.com adresine bildirmenizi rica ederim.
  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200

 • Gözde Nihan E.
  25 Mart
  13:23

  Lütfen konuyla ilgili olarak çok acil dönüş yapabilir misiniz?
  Teşekkürler.

 • 25 Mart
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,