Trendyol.com Stokta Bulunmayan Saati Satmaları...

Bünyamin A. |

31359436 no.lu siparişim olan kız arkadaşımın doğum günü için aldığım saati belirtilen süre içerisinde yollayamayan Trendyol.com müşteri hizmetlerini aradığımda stoklarını kontrol ettiklerini, kendileri en yakın zamanda siparişi göndereceklerini söylediler.

Fakat ertesi gün gönderdikleri maille siparişimin iptal edildiğini, para iadesinin yapılacağını, mağduriyetimin giderilmesi için ise 50 TL üzeri alışveriş için 20 TL indirim kuponu tanımladıklarını söylediler.

Saat siparişi iptal olduğundan ötürü küçük bir şey almak zorunda kaldım ki o indirim kuponlarıyla falan bu mağduriyet giderilmez.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  15:01

  Sayın Bünyamin A'nın şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek 31359436 numaralı sipariş şikayetine ilişkin öncelikle yaşattığımız mağduriyet adına özürlerimiz iletir, tedarik adına stoğu olmayan bir ürünü satmadığımızı belirtmek isteriz. Kontrol aşamasında belirli kriterlerden geçmeyen ürünlerin iptal ve iade sürecine tabi tutulması 30 gün içinde markamızın bünyesinde olmakta ve hiç bir işlem iptali rastgele yapılmamakla birlikte sipariş saati,barkodu,işleme ait hesap üzerine ait bilgi kontrolünde uygulanmaktadır.

  Sitemiz üzerinde çok sık rastlanmayan bir durum olmakla birlikte arka planda gerekli aksiyonlar alınıp mağduriyetler yansıtmalarının düzeltilmesi adına işlemler sağlanmaktadır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200