Trendyol.com Stoklarda Olmayan Ürünleri Satıyorlar.

Yasemin Ç. |

Trendyol.com'dan şuandan itibaren üyeliği iptal ediyorum, stok da olmayan ürünleri satıyorlar 2 ayakkabı günlerce bekletiliyorum sebebini sorduğumda depoda kalmadığını söylüyorlar ertesi günü bir bakıyorum aynı firma aynı ürünleri Trendyol.com üzerinden yine satışa çıkarmış stokta yok ise tekrar aldığım ürün nasıl satışa sunulup tükendi deniyor,Trendyol.com canlı destek de resmen bilgisayar ile konuşuyorsunuz zaten cevaplar şunlar: 'merhaba nasıl yardımcı olabilirim, çok kısa bekleteceğim, depoda sorun var, yardımcı olabileceğimiz başa bir konu var mı? 1 dakika içerisinde cevap vermezseniz oturum sonlanacaktır.Üyeliğimi iptal ediyorum ve müşteri hizmetlerinin tavrı çok garip, suçu aldığımız firmaya atıyorlar, o kısım bizi ilgilendirmez ki, biz Trendyol.com referansına dayanarak alıyoruz sonuçta.Deri pabuç firmasına attılar olayı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  17:27

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Yaşadığınız problem için çok üzgünüz, en kısa sürede size ulaşıp bilgi vereceğiz”.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,