Trendyol.com Söylenilen Tarihte Ürünü Ulaştıramadı.

Hilal B. |

20.04.2016 tarihinde verdiğim siparişimin son teslimat tarihi 03.05.2016 olmasına ve bugün ayın 2'si olmasına rağmen ürünün hala tedarik aşamasında olduğunu ürünün 5 gün gecikmeli olarak bana ulaşacağını söylüyorlar. Herhangi bir bilgilendirme de yok bunu ben arayıp peşine düşünce öğreniyorum. Madem tedarikçiden ürünü almadan satışa sunuyorsunuz olması gereken teslimat tarihini yazın arayıp bilgilendirin ya da satışa ürünü koymayın bir de büyük bir e-ticaret sitesi olacaksınız profesyonellik 0.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilal B.
  06 Mayıs
  09:58

  Pazartesi günü çağrı merkezini aradığımda bana "ürün en geç cuma günü elinizde olacak" denilmişti. Fakat bugün perşembe ama hala ürün tedarik aşamasında gözüküyor. Çağrı merkezine ulaşılmıyor internet sistemindeki programdan da ulaşılmıyor daha ne kadar rezil olacaksınız?

 • 02 Mayıs
  16:09

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,