15 Şubat 2016

Trendyol.com Son Kullanma Tarihi Geçmiş Kozmetik Ürün!

Trendyol.com'dan kozmetik ürün siparişi verdim. Ancak ürünler tarafıma teslim edildikten birkaç gün sonra Batch kodlarını sorgulattığımda son kullanma tarihlerinin geçmiş olduğunu fark ettim. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Bu durumla hiçbir şekilde ilgilenmediler ve ürünler açılmadıysa iade alabileceklerini söylediler.

Sanki normal sağlıklı bir ürünü iade ediyormuşum gibi. Son kullanma tarihinin geçmiş olması kısmının üzerinde hiç durmadılar. Sonrasında bana bir geri dönüş de yapmadılar. Sonuçta bu ürünler cilde doğrudan uygulanıyor ve son kullanma tarihleri geçince çok ciddi zararlar verebiliyor. Bu yüzden şikayet ediyorum ve yasal yollara başvurma hakkımı da saklı tutuyorum.

Tuğba 264 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba 07 Mart 2016

    Şikayetimden sonra Trendyol buraya bu şekilde bir yorum yaptı diye sanki şikayetimle ilgilenilmiş izlenimi oluşturulmasını istemiyorum. Trendyol şikayetimden sonra dahi yukarıda verdiği cevapta benimle irtibata geçeceğini belirtmesine rağmen aramamıştır. Hiçbir şekilde irtibat kurmamıştır. Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz, irtibat kuracağız gibi ifadelerle insanların yanıltılmasını istemiyorum. trendyol'dan şikayetçiyim bundan sonra da hiçbir şekilde web sitelerini dahi ziyaret etmeyi düşünmüyorum.

  • Trendyol.com Temsilcisi15 Şubat 2016

    Sayın Tuğba E'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön