Trendyol.com Siparişleri Kargo Şubesinden Teslim Şekilde Gönderiyor!

Hakan A. |

MNG Kargo Balıkesir merkez Plevne Şubesinden ikinci kez, Trendyol.com 'un ücretini de alarak bana gönderdiği siparişimi kargo şubesine gidipte teslim almam gerektiği söylendi. Peşin benden kargo ücretini tahsil edip bir de bedava gönderiyormuş gibi şubeden teslim almam isteniyor. Trendyol'u aradığımda böyle bir teslimatın olmadığını, adrese teslim gönderi yaptıklarını belirtiyorlar. Daha önce yapılan şikayetlere rağmen durum değişmedi.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan A.
  10 Ağustos
  13:50

  İki hafta üst üste aynı olayı yaşamış bulunmaktayım. Siz nasıl yetersiz bir firmasınız ya. Geçen hafta yaptığınız hatayı tekrarmı yapıyorsunuz. Siparişimin ikinci kısmı da şu an şubede. Gelin alın diyorlar. Dengesiz ve yalancısınız. Ne haliniz varsa görün. Beni kargo şubeleriyle muhatap ediyorsunuz.

 • Hakan A.
  03 Ağustos
  14:25

  Hala siparişim şubede bekliyor. Gelen giden yok. demek ki siz adrese teslim göndermemişsiniz. O şekilde gönderdik bile yazamamışsınız. bir de fahiş kargo ücreti alıyorsunuz emsallerinize göre

 • Hakan A.
  03 Ağustos
  14:24

  Zaten bahsettiğiniz numaradan size ulaştım. Şikayetimle ilgili geri dönüt bile yapamayacağınız belirtildi. Bu kadar yetersizmişsiniz. Sipariş sürecim bittiğinde sizin gibi yetersiz bir firmayla alışveriş yapmayı düşünmüyorum

 • 03 Ağustos
  14:21

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,