Trendyol.com Siparişimi İptal Etmişler!

Altuğ T. |

06.05.2013 tarihinde Trendyol.com adresinden ödemeyi yaparak 1 adet ayakkabı siparişi verdim. Teslimat tarihi olarak 12.05.2013-19.05.2013 belirtilmişti. 2 hafta bekleyişim süresinde kendileriyle irtibat kurdum ve siparişlerde biraz sıkıntı yaşandığını, 2 gün gecikmeli olarak tarafıma gönderileceğini söylediler.

Ancak bugün almış olduğum mail'e göre, kendilerinden kaynaklanan sorundan dolayı tek taraflı olarak iptal etmişler. Siparişim "temin edilemiyor"muş.

Şunu diyorum;
Temin edemeyeceğiniz ürünleri ne diye satışa çıkarıyorsunuz? Hadi hepsini bir kenara koyalım, 2 hafta boş boş beklemek daha sinir bozucu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  09:15

  Sayın Altuğ T.'un şikayeti hakkında;

  Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için, E-mail kanalıyla iletişim bilgilerini almak için temasa geçilmiştir.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200