23 Ağustos 2013

Trendyol.com Siparişi İptal Edip, Kullandığım Hediye Çekini Yüklemiyorlar!

27.07.2013 tarihinde "Matraş" butiğinden vermiş olduğum "142856***" no'lu siparişimde 25 TL hediye çeki kullanarak 95 TL tutarında bir alışveriş gerçekleştirdim. Aradan 1 ay geçmesine rağmen, hiçbir bilgi verme ve arama zahmetine de girmeden kendi başlarına buyruk siparişi iptal etmişler.

Hadi siparişi iptal ettiniz, bari siparişimde kullanmış olduğum 25 TL'lik hediye çekimi geri yükleyin diyorum, gelen cevap mailinde "25 TL'lik çekinizin SKT geçmiş deniyor". Yahu siparişi iptal eden sizsiniz, verdiğim Matraş ayakkabı siparişimi tedarik etseydiniz o zaman! Sizin tedarik edemediğiniz ürünün cezasını ben neden çekiyorum? Ayrıca ben o 25 TL hediye çekini kazanabilmek için 345 TL alışveriş yaptım!

Soner 86 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol.com Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın Soner Ansız ın şikayeti hakkında; Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için, E-mail kanalı ile iletişime geçilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön