Trendyol.com Sipariş Teslimatını Yapmıyor!

Aydan A. |

17.10.13 tarihinde Trendyol.com'dan alışveriş yaptım ve 24.10.13-31.10.13 tarihleri arası teslimat yapılacağının bilgisi verildi. Bugün şuan itibariyle hala bir teslimat yapılmış değil. Konuyla ilgili 01.11.13 tarihinde Trendyol müşteri hizmetlerini aradım ve aldığım cevap içler acısı...

Yıllardır hizmet veren Trendyol gibi bir kuruluşun müşterisi temsilcisi vermiş olduğum siparişin teslimat tarihi ile ilgili bilgi veremiyor ayrıca teslim edilip edilemeyeceğini hiç bilmiyor. 04.11.13 tarihine kadar bekleyecekmişim bir gelişme olmazsa siparişimi iptal edecekmiş. Pardonda siz stokta olmayan malı satıp kredi kartlarından ödemesini alıp parasını mı işletiyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydan A.
  29 Aralık
  17:53

  Yoğunluktan ötürü konuyla ilgili gecikmeli bir cevap yazıyorum. tendyol destek ulaşamadığımız dediği tarihta bana ulaşmıştır. Çözüm de şu şekilde olmuştur normal teslim etmeleri gereken tarihten 1 hafta sonra teslimatı yapabildiler tedarik edemedikleri 1 ürün eksikle birlikte (tabi benim onayımı alma lütfunda bulundular). bu bir hafta gecikmeli teslimatta benim çabalarımla gerçekleşmiştir hatta ve hatta trendyolu direk aramamla değil burda şikayette bulunduktan sonra zahmet edip ilgilenme ihtiyacı duymuşlardır. Daha önce ki şikayetimin arkasındayım neden mi?

  Çünkü bana tedarik edemediklerini söyledikleri ürünü, ben tedarik sorunu olduğu için teslim alamadığım zaman aralığında TRENDYOL yeni bir kampanyayla aynı ürünü tekrar satışa sunmuştur. ürünü sattığın insana tedarik edip gönderemiyorsun ama yine tedarik edemediğin süre zarfında satmaya devam ediyorsun.

  Gerçekten çok etik bir davranış şekli!

  TRENDYOL dan kesinlikle alışveriş yapmayın derim çevremde ki insanlara da aynı şeyi söylüyorum ve söylemeye de devam edeceğim.

 • 05 Kasım
  11:00

  Sayın Aydan A'nın şikayeti hakkında;

  Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200