Trendyol.com Sipariş Ettiğim Marka Dışında Farklı Bir Ürün Geldi!

Özlem B. |

Daha önce Trendyol.com'dan yaptığım alışverişlerde bir sıkıntı yaşamamıştım. Seçtiğim ürünler eksiksiz ve yanlışsız gelmişti. Fakat son yaptığım alışveriş tam bir hayal kırıklığı oldu. Derimod'dan aldığım bir adet çizme ve bir adet bot hem farklı bir marka hem de defolu olarak geldi.

Trendyol.com'a yakıştıramadım ama Derimoda'da hiç mi hiç yakıştıramadım. Eğer farklı bir marka hem de hiç duyulmamış ve defolu ürün gelecekse ben niçin 2 ayakkabıya 160 TL verdim.

İşin kötüsü yıllık izinde olduğum için ayakkabıların yanlış olduklarını fark ettiğimde iade sürecimde geçmişti. Zaten bu şikayeti iade için değil hem Trendyol.com'un hem de Derimod'un hizmet kalitesini göstermek için yazıyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  14:52

  Sayın Özlem B.'nun şikayeti hakkında;

  Müşterimize almış olduğu ürün hakkında iade ve garanti koşulları görüşülerek gerekli bilgi aktarılmıştır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200